Úvodní strana / Novinky / Czech Open 2014 - a je rozlosováno!
03. 09. 2014

Czech Open 2014 - a je rozlosováno!

Mistrovství České republiky - Czech Open 2014, Fotbal Park Dymník - aktuálně máme první hráče rozlosované tak se podívejte. Pokud jste se zaregistrovali a nebo se chcete ještě zůčastnit dejte nám vedět - těšíme se na Vás.

Losování zápasů pro kategorie Muži a Ženy dvojice bude provedeno v pátek 5.9.2014 nejpozději v 11:30. Do té doby je možné se přihlásit již osobně a to přímo na hřišti Fotbal park Dymník.

V případě, že se chcete zůčastnit turnaje v kategoriích Muži nebo Ženy jednotlivci, dostavte se nejpozději v sobotu 6.9.2014 v 8:00 na hřiště Fotbal park Dymník a doplníme Vás do startovní listiny. Určitě si všichni pěkne zahrajeme a určitě bude i pořádná zábava.

 


Championship Czech Republic - Czech Open 2014 Football Park Dymník - currently we have the first seeded player to search. If you have registered or you still want to participate let us know - we look forward to seeing you.

The draw matches for Men and Women doubles categories will be done on Friday, 5th September, at 11:30 am. In the meantime, you can register in person directly on the course Fotbal park Dymnik. 

tým CFGA


Zpět na novinky

Hlavní partneři

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky Plzeňský Prazdroj, a.s. KOMA Modular s.r.o. PepsiCo CZ, s.r.o. FAČR John Deere SportHelp.cz, z. s.

Certifikováno

Udělen 30.05.2014